Hizmetlerimiz

Podoterapi ailesi olarak, ayak sağlığınızı önemsiyoruz! ​

Podoterapi ailesi olarak ayak bakımı ve tedavisi alanlarında size özel ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Ayak Mantarı

Ayak mantarı belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi verirken, sizlere ayak mantarından nasıl uzak duracağınızı belirten bazı önerilerde de bulunuyor olacağız.​

Çatlak Topuk

Çatlak Topuk belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi verirken, sizlere çatlak topuktan nasıl uzak duracağınızı belirten bazı önerilerde de bulunuyor olacağız.

Evde (Mobil) Ayak Sağlığı

Podoloji de denen medikal ayak sağlığı bakımı hizmetlerini; evde (mobil) ayak sağlığı bakımı için neler yapabilirsiniz şeklinde inceleyeceğiz.

Medikal Ayak Bakımı

Medikal Ayak Bakımı, ayaklarınızın sağlığını korumak ve iyileştirmek için kişiselleştirilmiş tedaviyi ve önleyici çözümleri içerir.

Nasır Tedavisi

Nasırın ne olduğu ve nasıl tedavi edileceği konusunda ki çözümleri ve nasır hakkında herkesin bilmesi gerektiği bazı konuları web sitemizde bulabilirsiniz.

Refleksoloji Masajı

Refleksoloji, ayaklardaki ve bazen de ellerdeki refleks noktalarına masaj yaparak, tüm vücudu tedavi etme tekniğidir.

Tırnak Batması

Tırnak batması, birden fazla nedene bağlı olarak ortaya çıkan ve günlük hayatı negatif yönde etkileyen sağlık sorunlarından biridir.

Tırnak Mantarı

Tırnak mantarı, hem sağlık hem de görsel açıdan sıkıntı veren durumlardan biridir. Halk arasında yaygın olarak görülmektedir.